Tsakra votiivküünlad

Tsakra votiivküünlad

14.00€
Mudel: 640/1
Laoseis 2

Tsakra värvides votiivküünlad. Kinkekarbis 7 küünalt, kõik küünlad eri värvi. Küünlaid põletada klaasist anuma sees, siis põlevad 3 korda kauem ning on ohutud.

Küünalde mõõdud: 4.5 x 4 cm.

Põlemisaeg klaasis: 16-18 h.

Chakrad:

1. FÜÜSILINE JÕUD – MULADHARA ehk JUURCHAKRA (punane)

Muladhara paikneb päraku piirkonnas ning on seotud stabiilsuse ja turvalisusega. Teda kujutatakse punase valguskettana ning tema tugevus tagab hakkamasaamise füüsilise eksistentsiga.

2. NAUDINGUD JA SEKSUAALSUS – SVADISTHANA ehk TEINE CHAKRA (oranž)

Paikneb suguorganite juures. See on Kundalini asupaik, meie loova, seksuaalenergia kodu, mida kujutatakse erk-oranzhi või punakana. Tugev Svadisthana tagab suutlikkuse suunata oma võimsat taastootvat energiat muuks loominguks.

3.TAHTEJÕUD JA ENESEKINDLUS – MANIPURA ehk NABACHAKRA (ka Päikesechakra) (kollane)

See on meie jõu, energia ja heaolu kese, mille tugevus annab meile tugeva iseloomu, vitaalsuse ja võimu. Nabachakra on seotud neerupealsetega.

4. ARMASTUS – ANAHATA ehk SÜDAMECHAKRA (roheline)

See on kaastunde, tõelise armastuse, vaba tahte ning soovide täitmise asukoht. Südamechakrat kujutatakse punase, kuldse, valge, rohelise või tumesinise kettana, teda seostatakse harknäärmega ning tugev südamechakra annab meile tugeva immuunsüsteemi ja sädeleva aura.

5. LOOVUS JA ENESEVÄLJENDUS – VISHUDDHI ehk KURGUCHAKRA (sinine)

Kurguchakra on meie ausa kõne ning puhta keha ja meele läte, siin puhastatakse mürgid, siin kontrollitakse hingamist ning siin saab alguse kõne. Kurguchakrat kujutatakse violetse kettana ning teda seostatakse kilpnäärmega.

6. TARKUS (INDIGO) – AJNA ehk KOLMAS SILM (tume sinine)

See on meie intuitiivse teadvuse asupaik. Kolmas silm paikneb kulmudevahelises punktis ning on meie tõelise mina kodu. Kolmandat silma seostatakse ajuripatsiga.

7. VAIMSUS (SPIRITUAALSUS) – SAHASRARA ehk KROONCHAKRA (lilla)

Paikneb pealael, teda kujutatakse piltlikult 1000 õielehelise lootosena, see on meie individuaalne üliteadvus, meie side kosmilise teadvuse ja lõpmatusega. Kroonchakra on seotud käbinäärmega.

Lisa arvamus

Arvustuse lisamiseks palun logi sisse või loo uus konto.