Signe Seebid - Küünlad

Küünal "Armastajad"

Küünla omadused:Unustage enda ümber kõik muu ja pühenduge täielikult teineteisele. Laske magusal idamaisel aroomil viia ennast naudingute radadele.Ylang-Ylang oma lillelise aroomiga esindab naiselikku..

13.90€

Küünal "Härrasmeeste klubi"

Küünla omadused:See lõhnakombinatsioon ei jäta ühtki meest ega naist külmaks – rafineeritud, idamaine, rahustav. Patšuli koos seedriga moodustab traditsioonidega aroomi, kus on esikohal mehelik jõulis..

13.90€

Küünal "Looduse värskus"

Küünla omadused:Vii ennast kaugele kivi- ja teraslinnast, süüta meie sidrunheina küünal. Sellest küünlast purskuva värskusega saad pea klaariks ning mõtte teravaks. Sidrunhein oma särtsaka lõhnag..

13.90€

Küünal "Puhkus saarel"

Küünla omadused:Pikad valged ööd, merekohin ning kajakate naer – see ongi kvaliteetaeg väikesel Eesti saarel. Kadaka aroom lõõgastab meeli, tugevdab vaimujõudu ja aitab võidelda sisemiste deemoni..

13.90€

Küünal "Salapärane veetlus"

Küünla omadused:Lillelõhnaline, võrgutav ja sensuaalne  - See vallatu aroomiga küünal on justkui loodud naise buduaari lõhnastama. Ylang-Ylangi lilleline ja magus aroom mõjub vabastavalt nin..

13.90€

Küünal "Suvehaldjas"

Küünla omadused:Suvehaldjas toob koos esimeste varahommikuste päikesekiirtega värske kastemärja rohu lõhna. Esimesed päiksekiired mõjuvad ka tõrjuvalt putukatele- citronella eeterlikku õli on suu..

13.90€
Tooted 1 kuni 6, kokku 6 tootest (1 lehekülge)