Purgid mõtteteradega

Purk 15 mõttega punane väike

Pisike purk, sisaldab 15 omadussõna.Lisaks on purgis mõned õrnalt lõhnavad lillede kroonlehed. Purk on kaunistatud punase  pitsi ja paelaga, lisatud pärleid ning poolvääriskivist kaitseingli..

7.50€

Purk 15 mõttega väike kollane

Pisike purk, sisaldab 15 omadussõna.Lisaks on purgis mõned õrnalt lõhnavad lillede kroonlehed. Purk on kaunistatud kollane pitsi ja paelaga, lisatud pärleid ning poolvääriskivist kaitseingli ripa..

7.50€

Purk 15 mõttega väike lilla

Pisike purk, sisaldab 15 omadussõna.Lisaks on purgis mõned õrnalt lõhnavad lillede kroonlehed. Purk on kaunistatud lilla pitsi ja paelaga, lisatud pärleid ning poolvääriskivist kaitseingli ripats..

7.50€

Purk 15 mõttega väike roosa

Pisike purk, sisaldab 15 omadussõna.Lisaks on purgis mõned õrnalt lõhnavad lillede kroonlehed. Purk on kaunistatud roosa pitsi ja paelaga, lisatud pärleid ning öökulli ripats.Purgi kõrgus 8,5 cm&..

7.50€

Purk 15 mõttega väike sinine

Pisike purk, sisaldab 15 omadussõna.Lisaks on purgis mõned õrnalt lõhnavad lillede kroonlehed. Purk on kaunistatud sinine pitsi ja paelaga, lisatud pärleid ning poolvääriskivist kaitseingli ripat..

7.50€

Purk mõtteteradega keskmine lilla

Kaunistatud purk, mis sisaldab 120 erinevat positiivset mõtet/aforismi.Lisaks on purgis mõned õrnalt lõhnavad lillede kroonlehed. Purk on kaunistatud lilla pitsi ja paelaga, lisatud pärleid ning ..

15.00€

Purk mõtteteradega keskmine kollane

Kaunistatud purk, mis sisaldab 120 erinevat positiivset mõtet/aforismi.Lisaks on purgis mõned õrnalt lõhnavad lillede kroonlehed. Purk on kaunistatud kollase pitsi ja paelaga, lisatud pärleid nin..

15.00€

Purk mõtteteradega keskmine punane

Kaunistatud purk, mis sisaldab 120 erinevat positiivset mõtet/aforismi.Lisaks on purgis mõned õrnalt lõhnavad lillede kroonlehed. Purk on kaunistatud punase pitsi ja paelaga, lisatud pärleid ning..

15.00€
Tooted 1 kuni 8, kokku 12 tootest (2 lehekülge)