Helkurkaunistused

Helkurkaunistus - Aventuriin, hematiit

Helkurkaunistuse helkiv osa u. 11 cm ja kogu pikkus  u. 20 cm.Kividena kasutatud aventuriin ja hematiiti. Helkurkaunistus sobib kasutamiseks koti või jope küljes, aga lisaks sellele on vajal..

13.00€

Helkurkaunistus - Hematiit

Helkurkaunistuse helkiv osa u. 9.5 cm ja kogu pikkus  u. 18 cm.Kividena kasutatud hematiiti. Keskel pärlitest ingel Helkurkaunistus sobib kasutamiseks koti või jope küljes, aga lisaks sellel..

12.00€

Helkurkaunistus - Jaad

Helkurkaunistuse helkiv osa u. 7.5 cm ja kogu pikkus  u.18.5 cm.Kividena kasutatud jaadi. Helkurkaunistus sobib kasutamiseks koti või jope küljes, aga lisaks sellele on vajalik ka  kasu..

12.00€

Helkurkaunistus - Opaliit

Helkurkaunistuse helkiv osa u. 10 cm ja kogu pikkus  u. 19 cm.Kividena kasutatud opaliiti.Helkurkaunistus sobib kasutamiseks koti või jope küljes, aga lisaks sellele on vajalik ka  kasutada ..

13.00€

Helkurkaunistus - Opaliit

Helkurkaunistuse helkiv osa u. 8 cm ja kogu pikkus  u.18 cm.Kividena kasutatud opaliiti ja tavalisi pärleid. Keskel opaliidist ja rohekas toonis pärlist ingel.Helkurkaunistus sobib kasutamiseks k..

12.00€

Helkurkaunistus - Tiigrisilm

Helkurkaunistuse helkiv osa u. 11 cm ja kogu pikkus  u. 20,5 cm.Kividena kasutatud tiigrisilma.Helkurkaunistus sobib kasutamiseks koti või jope küljes, aga lisaks sellele on vajalik ka  kasu..

12.00€

Helkurkaunistus - Tiigrisilm, hematiit

Helkurkaunistuse helkiv osa u. 10 cm ja kogu pikkus  u. 20 cm.Kividena kasutatud tiigrisilma ja hematiiti.Helkurkaunistus sobib kasutamiseks koti või jope küljes, aga lisaks sellele on vajalik ka..

13.00€

Helkurkaunistus - Tiigrisilm, piltjaspis

Helkurkaunistuse helkiv osa u. 9 cm ja kogu pikkus  u. 20 cm.Kividena kasutatud tiigrisilma ja piltjaspist.Helkurkaunistus sobib kasutamiseks koti või jope küljes, aga lisaks sellele on vajalik k..

13.00€
Tooted 1 kuni 8, kokku 9 tootest (2 lehekülge)