Ripatsid paelaga

Kristallripats "Dalmaatsia Jaspis tilk" - paelaga

Poolväärsikivi Dalmaatsia Jaspis ripats koos paelaga. DALMAATSIA JASPIS - aitab vältida ülemõtlemist, liigset analüütilisust ja säilitada meelerahu. On suurepärane emotsioonide tasakaalu..

5.80€

Kristallripats "Lumiobsidiaan" - paelaga

Poolväärsikivi Lumiobsidiaan ripats koos paelaga.LUMIOBSIDIAAN -  tasakaalustab keha, meelt ja vaimu. Aitab korrastada mõtteid, näha end kui peegelpildis, õppida oma vigadest ja kogemustest. ..

5.80€

Kristallripats "Mahagon Obsidiaan" -paelaga

Poolväärsikivi Mahagon Obsidiaan ripats koos paelaga tagant kinnitatav. MAHAGON OBSIDIAAN - Toob sinusse rahu, aitab tunda end kaitstuna ja maandatuna. Vabastab blokeerunud energiad, et saaksi..

5.80€

Kristallripats "Opaliit" - paelaga

Poolväärsikivi Opaliit ripats koos paelaga. OPALIIT - Opaliit on tuntud kui inglikristall. Aitab kaitseinglil ja inglitel Sulle lähemale tulla, et Sinuni jõuaksid nende poolt saadetud sõnumid ja ..

5.80€

Kristallripats "Piltjaspis kandiline" - paelaga.

Poolväärsikivi Piltjaspis ripats koos paelaga.PILTJASPIS – on suurepärane külluse kristall, mis kutsub kandja aurasse edu ja õnne. Soosib ettevõtlust, aitab leida uusi koostööpartnereid ja tunda ..

5.80€

Kristallripats "Piltjaspis süda" - paelaga

Poolväärsikivi Piltjaspis ripats koos paelaga.PILTJASPIS – on suurepärane külluse kristall, mis kutsub kandja aurasse edu ja õnne. Soosib ettevõtlust, aitab leida uusi koostööpartnereid ja t..

5.80€

Kristallripats "Roosa Kvarts Kandiline"- Paelaga

Poolväärsikivi Roosa Kvarts ripats koos paelaga tagant kinnitatav.ROOSA  KVARTS -  Roosa kvartsi talisman puhastab ja tervendab südametshakrat. Seejärel hakkab ta aurasse armastust kuts..

5.80€

Kristallripats "Rüoliit tilk" -paelaga

Poolväärsikivi Rüoliit e. vihmametsa jaspis  ripats koos paelaga.RÜOLIIT (VIHMAMETSA JASPIS) -aitab tuua esile hinge tõelise olemuse ja su tegelikud vajadused. Toob olemisse hool..

5.80€
Tooted 1 kuni 8, kokku 12 tootest (2 lehekülge)