Järjehoidjad kristallidega

Järjehoidja raamatule "Ametüst öökulliga"

Ametüst - Ametüst on hingelise avanemise kristall. Maandab pingeid ja närvilist meelt, rahustab ja toob harmoonia tunde. Arendab spirituaalsust ja aitab näha inglite saadetud märke. Hea une kiv..

7.50€

Järjehoidja raamatule "Hematiit öökulliga"

Hematiit - Aitab vabaneda negatiivsetest emotsioonidest ja rahustada mõtteid. Toetab stressist ja närvilisusest ülesaamisel. Eriti kasulik on siis, kui sul on kombeks muretsed..

7.50€

Järjehoidja raamatule "Kassisilm/granaat öökulli ripatsiga"

KASSISILM - võib tekkida 6–7 erinevast kivist. Kaitseb inimest ning parandab nägemist.Väga tugev puhastav ja kaitsev toime inimese hingetasasndile, muutes isiku igasuguste võõrmõjude suhtes kätte..

7.50€

Järjehoidja raamatule "Roosa kvarts/ hematiit öökulliga"

Roosa Kvarts -  Kiirga välja armastust ja saad seda kordades rohkem vastu! Vallalistele toob roosa kvarts uut armastust, suhtesolijatel aitab tervendada suhet ning anda ja saada ka..

7.50€

Järjehoidja raamatule "Roosa kvarts/mäekristall öökulli ripatsiga"

Roosa Kvarts -  Kiirga välja armastust ja saad seda kordades rohkem vastu! Vallalistele toob roosa kvarts uut armastust, suhtesolijatel aitab tervendada suhet ning anda ja saada kaaslas..

7.50€

Järjehoidja raamatule "Tiigrisilm öökulliga"

Tiigrisilm - Loob tugeva kaitsekilbi, kaitstes teiste inimeste halbade mõtete, rünnakute ja needuste eest. Leevendab depressiooni, ängistust, enesekriitilisust ja aitab vabaneda kinnismõtetest. M..

7.50€
Tooted 1 kuni 6, kokku 6 tootest (1 lehekülge)