Kristallist ripatsid paelaga

Kristallripats "Dalmaatsia Jaspis tilk" - paelaga

Poolväärsikivi Dalmaatsia Jaspis ripats koos paelaga. DALMAATSIA JASPIS - aitab vältida ülemõtlemist, liigset analüütilisust ja säilitada meelerahu. On suurepärane emotsioonide tasakaalu..

5.80€

Kristallripats "Lumiobsidiaan" - paelaga

Poolväärsikivi Lumiobsidiaan ripats koos paelaga.LUMIOBSIDIAAN -  tasakaalustab keha, meelt ja vaimu. Aitab korrastada mõtteid, näha end kui peegelpildis, õppida oma vigadest ja kogemustest. ..

5.80€

Kristallripats "Mahagon Obsidiaan" - paelaga

Poolväärsikivi Mahagon Obsidiaan ripats koos paelaga tagant kinnitatav.Pael tagant kinnitatava metallist otsaga.Kivi läbimõõt: 1.5 - 2.5 cm ( kivid on erineva mõõdu ja kujuga).Paela pikkus: u. 22 - 25..

5.80€

Kristallripats "Mahagon Obsidiaan" -paelaga

Poolväärsikivi Mahagon Obsidiaan ripats koos paelaga tagant kinnitatav. MAHAGON OBSIDIAAN - Toob sinusse rahu, aitab tunda end kaitstuna ja maandatuna. Vabastab blokeerunud energiad, et saaksi..

5.80€

Kristallripats "Opaliit" - paelaga

Poolväärsikivi Opaliit ripats koos paelaga. OPALIIT - Opaliit on tuntud kui inglikristall. Aitab kaitseinglil ja inglitel Sulle lähemale tulla, et Sinuni jõuaksid nende poolt saadetud sõnumid ja ..

5.80€

Kristallripats "Piltjaspis kandiline" - paelaga.

Poolväärsikivi Piltjaspis ripats koos paelaga.PILTJASPIS – on suurepärane külluse kristall, mis kutsub kandja aurasse edu ja õnne. Soosib ettevõtlust, aitab leida uusi koostööpartnereid ja tunda ..

5.80€

Kristallripats "Piltjaspis süda" - paelaga

Poolväärsikivi Piltjaspis ripats koos paelaga.PILTJASPIS – on suurepärane külluse kristall, mis kutsub kandja aurasse edu ja õnne. Soosib ettevõtlust, aitab leida uusi koostööpartnereid ja t..

5.80€

Kristallripats "Roosa kvarts kandiline"- paelaga

Poolväärsikivi Roosa Kvarts ripats koos paelaga tagant kinnitatav. ROOSA  KVARTS -  Roosa kvartsi talisman puhastab ja tervendab südametshakrat. Seejärel hakkab ta aurasse armastust ..

5.80€
Tooted 1 kuni 8, kokku 15 tootest (2 lehekülge)