Auguga Kristallid

-51%

Ametüstist taevaratas

AMETÜST - on väga rahustava ja harmoniseeriva mõjuga. Aitab vaigistada meelt, tasakaalustada emotsioone ja leevendada valu. On väga head peavalude ja kurnava mõttetegevuse vaigistamise..

4.44€ 9.00€
-52%

Aventuriin auguga

AVENTURIIN roheline-  aitab muuta piiravaid uskumusi külluse ja rikkuse suhtes ning  aksepteerida rahaga seonduvat. Toetab elamist küllusteadvuses: "Mul on kõike piisavalt." Võimendab..

3.03€ 6.30€
-49%

Fluoriit auguga

FLUORIIT – On võimas tervenduskivi erinevate haiguste tervendamisel nagu külmetus, gripp ja teised viirushaigused, hingamisteede- ja kopsuhaigused. Tugevdab immuunsüsteemi ja külmetushaiguste..

3.33€ 6.50€
-49%

Punane Jaspis

PUNANE JASPIS - võimendab oma ilu ja sära. Ergutab elu- ja seksuaalenergia liikumist, annab vastupidavust ja jõudu. Võimas kaitsekivi negatiivsete energiate, ohtlike olukordade ning inimeste ..

3.33€ 6.50€
-35%

Roosast kvartsist taevaketas

ROOSA  KVARTS -  Roosa kvarts puhastab ja tervendab südametshakrat,  on kõige tähtsam südametšakra kivi, mis õpetab ära tundma puhast armastust, tervendab südant ning aitab s..

5.55€ 8.50€
-26%

Seleniit süda ripats

SELENIIT - Loob kaitsva energeetilise valgusvõre inimesele, ruumile või majale, eemaldades ja puhastades negatiivsed energiad läbi kõrge valgusesageduse. Ääretult hea auravälja puhastaja. To..

5.55€ 7.50€
-29%

Smaragd auguga

SMARAGD - aitab saada sooovidel reaalsuseks ja võimendab rahavooge. Aitab hoida usku ja lootust. Võimas heaolu, tervise ja harmoonia looja...

5.55€ 7.80€
Tooted 1 kuni 7, kokku 7 tootest (1 lehekülge)