Kristallikomplektid

Kristallikomplekt " Hea magus uni"

„HEA MAGUS UNI” See kristallikomplekt aitab tuua hea ja rahuliku une kogu ööks. Toetab Sind unetuse korral, rahustab mõtteid ja häälestab keha puhkeseisundisse. Kõik need kivid üheskoos m..

8.50€

Kristallikomplekt "3 kaunitari"

Roosa Kvarts -  Kiirga välja armastust ja saad seda kordades rohkem vastu! Vallalistele toob roosa kvarts uut armastust, suhtesolijatel aitab tervendada suhet ning anda ja saada kaaslas..

8.88€

Kristallikomplekt "Kehakaalu vähendaja"

Kristallikomplekt „Kehakaalu vähendaja” Magesiit, punane jaspis, mäekristall See kristallikomplekt aitab saada kehakaalu kontrolli alla, aidates märgata endas neid tundeid, usku..

11.50€

Kristallikomplekt "Raha ja küllus"

Kristallikomplekt „Raha ja Küllus” Karneool, tsitriin, aventuriin, smaragd See komplekt aitab külluseenergiatel vabalt voolata ja suurendada kõike head, mis on Sinu k..

17.00€

Kristallikomplekt "Tervistav kristallivesi"

„TERVISTAV KRISTALLIVESI” Kristallivee komplektiga saad valmistada tervistava kristallivee. Kvartskristallid mõjuvad veele energetiseerivalt ja molekulaarstruktuuri korrastavalt. Kristall..

8.50€

Tsakrakivide komplekt kotis

Tsaktrakivide komplekt 7 kiviga. Kaasas kotike, milles hea kaasas kanda.Kaasas Kivide lühitutvustus Eesti keeles.Kivid: Punane Jaspis, Oranž kaltsiit, Kollane Jaspis, Roheline Aventuriin, Akvamar..

9.99€
Tooted 1 kuni 6, kokku 6 tootest (1 lehekülge)