Lihvitud kristallid

-56%

Lihvitud Ametüst

AMETÜST - on väga rahustava ja harmoniseeriva mõjuga. Aitab vaigistada meelt, tasakaalustada emotsioone ja leevendada valu. On väga head peavalude ja kurnava mõttetegevuse vaigistamise..

0.66€ 1.50€
-56%

Lihvitud Jaspis

JASPIS - hoolitseb stressi ajal ning toob rahulikkust, terviklikkust, annab meelekindluse, neelab negatiivset energiat, puhastab tsakraid. Sobivaim töö juures kandmiseks, aitab alustatut lõpule..

0.44€ 1.00€
-56%

Lihvitud Kivistunud puit

KIVISTUNUD PUIT - aitab saada ühenduse puude ja taimede maailmaga ning õpetab nii mõndagi ellujäämise ja alalhoiu kohta. Nagu eelnevaltki mainitud, siis osade uskumuste kohaselt pikendab see kr..

0.66€ 1.50€
-47%

Lihvitud Kuukivi

KUUKIVI -  vahendab Kuu energiaid, võimendades intuitsiooni ja ülivõimeid. Suurendab naiselikku veetlust, ühendust oma väega ja toetab armastavate suhete loomisel...

1.33€ 2.50€
-50%

Lihvitud Labradoriit

LABRADORIIT – Tugevdab intuitsiooni, telepaatiat ja telepaatilist suhtlemist, selgeltnägemist. On sügavalt vaimne kivi, aidates inimesel vaimselt avarduda ja areneda. Rahustab tormlevaid mõtt..

1.11€ 2.20€
-51%

Lihvitud Mäekristall

MÄEKRISTALL – Mäekristall on meistr tervendaja, kus iganes valutab, soovitatakse hõõruda selle tükiga. Suurendab keskendumisvõimet, parandab mälu, suurepärane kaaslane tööl ja õppimisel. Kaitseb..

0.44€ 0.90€
-54%

Lihvitud Oonüks

OONÜKS – On väga hea maanduskivi. Aitab saavutada harmoonia ja tasakaalu meeles isegi kõige raskemates olukordades, taastades elujõu ja otsusekindluse. Vabastab leinast tulenevaid tu..

0.55€ 1.20€
-49%

Lihvitud Roosa kvarts

ROOSA  KVARTS -  Roosa kvartsi talisman puhastab ja tervendab südametshakrat. Seejärel hakkab ta aurasse armastust kutsuma. Kiirga välja armastust ja saad seda kordades rohk..

1.44€ 2.80€
Tooted 1 kuni 8, kokku 11 tootest (2 lehekülge)