Lihvitud kristallid

Lihvitud Ametüst

AMETÜST - on väga rahustava ja harmoniseeriva mõjuga. Aitab vaigistada meelt, tasakaalustada emotsioone ja leevendada valu. On väga head peavalude ja kurnava mõttetegevuse vaigistamise..

3.00€

Lihvitud Jaspis

JASPIS - hoolitseb stressi ajal ning toob rahulikkust, terviklikkust, annab meelekindluse, neelab negatiivset energiat, puhastab tsakraid. Sobivaim töö juures kandmiseks, aitab alustatut lõpule..

2.50€

Lihvitud Kuukivi

KUUKIVI -  vahendab Kuu energiaid, võimendades intuitsiooni ja ülivõimeid. Suurendab naiselikku veetlust, ühendust oma väega ja toetab armastavate suhete loomisel...

3.70€

Lihvitud Labradoriit

LABRADORIIT – Tugevdab intuitsiooni, telepaatiat ja telepaatilist suhtlemist, selgeltnägemist. On sügavalt vaimne kivi, aidates inimesel vaimselt avarduda ja areneda. Rahustab tormlevaid mõtt..

2.20€

Lihvitud Mäekristall

MÄEKRISTALL – Mäekristall on meistr tervendaja, kus iganes valutab, soovitatakse hõõruda selle tükiga. Suurendab keskendumisvõimet, parandab mälu, suurepärane kaaslane tööl ja õppimisel. Kaitseb..

1.90€

Lihvitud Oonüks

OONÜKS – On väga hea maanduskivi. Aitab saavutada harmoonia ja tasakaalu meeles isegi kõige raskemates olukordades, taastades elujõu ja otsusekindluse. Vabastab leinast tulenevaid tu..

2.00€

Lihvitud Roosa kvarts

ROOSA  KVARTS -  Roosa kvartsi talisman puhastab ja tervendab südametshakrat. Seejärel hakkab ta aurasse armastust kutsuma. Kiirga välja armastust ja saad seda kordades rohk..

3.90€

Lihvitud Seleniit

SELENIIT - Loob kaitsva energeetilise valgusvõre inimesele, ruumile või majale, eemaldades ja puhastades negatiivsed energiad läbi kõrge valgusesageduse. Ääretult hea auravälja puhastaja. Toob r..

5.00€
Tooted 1 kuni 8, kokku 10 tootest (2 lehekülge)