Kristallid

Võtmehoidja "Mäekristall Ja mesilane"

MÄEKRISTALL – Mäekristall on meistr tervendaja, kus iganes valutab, soovitatakse hõõruda selle tükiga. Suurendab keskendumisvõimet, parandab mälu, suurepärane kaaslane tööl ja õppimisel.&nbs..

6.66€
-51%

Ametüstist taevaratas

AMETÜST - on väga rahustava ja harmoniseeriva mõjuga. Aitab vaigistada meelt, tasakaalustada emotsioone ja leevendada valu. On väga head peavalude ja kurnava mõttetegevuse vaigistamise..

4.44€ 9.00€
-52%

Aventuriin auguga

AVENTURIIN roheline-  aitab muuta piiravaid uskumusi külluse ja rikkuse suhtes ning  aksepteerida rahaga seonduvat. Toetab elamist küllusteadvuses: "Mul on kõike piisavalt." Võimendab..

3.03€ 6.30€
-49%

Fluoriit auguga

FLUORIIT – On võimas tervenduskivi erinevate haiguste tervendamisel nagu külmetus, gripp ja teised viirushaigused, hingamisteede- ja kopsuhaigused. Tugevdab immuunsüsteemi ja külmetushaiguste..

3.33€ 6.50€

Järjehoidja raamatule "Ametüst öökulliga"

Ametüst - Ametüst on hingelise avanemise kristall. Maandab pingeid ja närvilist meelt, rahustab ja toob harmoonia tunde. Arendab spirituaalsust ja aitab näha inglite saadetud märke. Hea une kiv..

7.50€

Järjehoidja raamatule "Hematiit öökulliga"

Hematiit - Aitab vabaneda negatiivsetest emotsioonidest ja rahustada mõtteid. Toetab stressist ja närvilisusest ülesaamisel. Eriti kasulik on siis, kui sul on kombeks muretsed..

7.50€

Järjehoidja raamatule "Kassisilm/granaat öökulli ripatsiga"

KASSISILM - võib tekkida 6–7 erinevast kivist. Kaitseb inimest ning parandab nägemist.Väga tugev puhastav ja kaitsev toime inimese hingetasasndile, muutes isiku igasuguste võõrmõjude suhtes kätte..

7.50€

Järjehoidja raamatule "Roosa kvarts/ hematiit öökulliga"

Roosa Kvarts -  Kiirga välja armastust ja saad seda kordades rohkem vastu! Vallalistele toob roosa kvarts uut armastust, suhtesolijatel aitab tervendada suhet ning anda ja saada ka..

7.50€
Tooted 1 kuni 8, kokku 41 tootest (6 lehekülge)