Kristallid

Võtmehoidja "Mäekristall Ja mesilane"

MÄEKRISTALL – Mäekristall on meistr tervendaja, kus iganes valutab, soovitatakse hõõruda selle tükiga. Suurendab keskendumisvõimet, parandab mälu, suurepärane kaaslane tööl ja õppimisel.&nbs..

7.50€

Ametüstist taevaratas

AMETÜST - on väga rahustava ja harmoniseeriva mõjuga. Aitab vaigistada meelt, tasakaalustada emotsioone ja leevendada valu. On väga head peavalude ja kurnava mõttetegevuse vaigistamise..

9.00€

Aventuriin auguga

AVENTURIIN roheline-  aitab muuta piiravaid uskumusi külluse ja rikkuse suhtes ning  aksepteerida rahaga seonduvat. Toetab elamist küllusteadvuses: "Mul on kõike piisavalt." Võimendab..

6.30€

Fluoriit auguga

FLUORIIT – On võimas tervenduskivi erinevate haiguste tervendamisel nagu külmetus, gripp ja teised viirushaigused, hingamisteede- ja kopsuhaigused. Tugevdab immuunsüsteemi ja külmetushaiguste..

6.50€

Käevõru Hematiit granaadiga

HEMATIIT - Aitab vabaneda negatiivsetest emotsioonidest ja rahustada mõtteid. Toetab stressist ja närvilisusest ülesaamisel. Eriti kasulik on siis, kui sul on kombeks mur..

16.00€

Käevõru Kuukivi tsipsidest

KUUKIVI -  vahendab Kuu energiaid, võimendades intuitsiooni ja ülivõimeid. Suurendab naiselikku veetlust, ühendust oma väega ja toetab armastavate suhete loomisel...

7.50€

Käevõru Laavakivist

LAAVAKIVI – Laavakivi on vormunud tulisest laavast, kandes endas puhastavat tule energiat. On väga hea energiate puhastaja ja selguse tooja. Loob tugeva ühenduse maaga ja annab jõudu, kui..

14.00€

Käevõru mäekristall ja turmalin - tsipsidest

MÄEKRISTALL – Mäekristall on meistr tervendaja, kus iganes valutab, soovitatakse hõõruda selle tükiga. Suurendab keskendumisvõimet, parandab mälu, suurepärane kaaslane tööl ja õppimisel. Kaitseb..

7.50€
Tooted 1 kuni 8, kokku 41 tootest (6 lehekülge)